Dowiedz Się Jak Uzyskać

Kredyt Hipoteczny Krok Po Kroku.

Ten kurs podpowie Ci jak wziąć kredyt bez zbędnych kosztów, nerwów, da do tego niezbędne narzędzia

+ BONUS 1

Opieka Kredytowa Przez 1 ROK

+ BONUS 2

Pakiet Eksperckich Kalkulatorów Kredytowych

+ BONUS 3

Sprawdzone Wzory Umów Przedwstępnych

53 lekcje video
Kalkulatory Eksperckie
Dożywotni dostęp do materiałów
Bonusy

Z kuponem rabatowym

410,00 PLN

123

Zobacz jak wyglądają lekcje w kursie 🙂

O Prowadzących Kurs

Maciej Bancarewicz

Ponad 10 lat doświadczenia jako doradca kredytowy. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Analityk kredytów hipotecznych. Właściciel kilku firm z branży finansów i nieruchomości. Laureat kilku prestiżowych nagród z branży finansów.

Karol Zimnoch

Doradca kredytowy od 2012 roku. Analityk kredytów hipotecznych. Właściciel Kilku firm z branży finansów i nieruchomości. Wielokrotnie nagradzany doradca kredytowy.

Oto Co Dostaniesz W Kursie

KREDYT HIPOTECZNY KROK PO KROKU

Poznasz Cały Proces Kredytowy

Pokażemy jak wygląda proces kredytowy w poszczególnych bankach, jak się do niego przygotować i jak przejść go bez niespodzianek krok po kroku.

Otrzymasz Dostęp Do Niezawodnych Kalkulatorów

Dzięki nim bardzo szybko policzysz koszty kredytu, wysokość rat, poznasz tempo spłacania kapitału dla różnych okresów kredytowania, rat równych oraz malejących i wiele więcej.

Opieka Kredytowa - 1 ROK

Odpowiemy na wszystkie pytania związane z zaciągnięciem kredytu (osobiście, mail , telefon, messenger), Indywidualna Analiza Kredytowa, Indywidualne Konsultacje Kredytowe (osobiście, skype, messenger), pomoc przy formalnościach, Indywidualne obliczenie zdolności kredytowej, Polecenia do najlepszych specjalistów bankowych w Polsce, Organizacja finansowania ONLINE.

Nauczysz Się Porównywać Oferty

Nie sztuką jest pozyskać oferty kredytowe poszczególnych banków. Dużo trudniej jest zestawić je ze sobą tak aby porównanie było miarodajne.

Otrzymasz Dostęp Do 53 Lekcji Video Online

Kurs możesz realizować w dowolnym miejscu mając jedynie urządzenie typu smartfon, tablet lub komputer z dostępem do internetu.

Samodzielnie Policzysz Swoją Zdolność Kredytową

Otrzymasz dostęp do kalkulatora bankowego (na tym samym kalkulatorze zdolność liczą analitycy z banku) i nie wychodząc z domu policzysz swoją zdolność kredytową.

Poznasz Tricki Banków

Dowiesz się w jaki sposób zmuszają klientów do zakupu dodatkowych produktów i z których z nich naprawdę musisz skorzystać.

Możesz Wszystko Skonsultować z Naszym Ekspertem

Planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny i masz pytania? Umów się na spotkanie i skonsultuj je z naszym ekspertem!

Czy Jest Inna Droga?

Oczywiście!

Możesz spróbować uczyć się samodzielnie z informacji dostępnych w sieci lub też wybrać się na wycieczkę po bankach. 

Musisz się jednak liczyć z tym, że będzie to długa i nie zawsze prosta droga, a wiele informacji pozostanie dla Ciebie niezrozumiałych.

 

Dlatego też przygotowaliśmy ten kurs! W maksymalnie krótkim czasie przekazujemy wiedzę bankową niezbędną do zrozumienia tematyki kredytów hipotecznych w sposób zrozumiały nawet dla laika w świecie finansów.

Co Otrzymasz Kupując Dostęp Do Kursu?

Co Mówią o Nas?

Serdecznie polecam. Pan Maciej wytłumaczył nam wszystko od A do Z oraz rzetelnie zajął się wszystkimi sprawami związanymi z uzyskaniem kredytu hipotecznego w euro. Dojazd do klienta za granice to również ogromny plus. Profesjonalna i rzetelna obsługa bez obiecywania gruszek na wierzbie. Kredyt uzyskaliśmy mimo skomplikowanej sytuacji (dochody za granicą). Pozdr Marek Orzechowski Wystarczy poczytać poniższe opinie i ciężko coś nowego do tego dodać. Pełen profesjonalizm i pomoc na każdym kroku. Odpowiedź i wyjaśnienie na każde pytanie. Wszystko załatwione na czas, z kim trzeba było i bez żadnej zwłoki. Polecam z czystym sumieniem. Ekspert kredytowy czyli Pan Karol, jak sama nazwa wskazuje EXPERT. Szczegółowe wyjaśnienie całej procedury kredytu, doradztwo w każdej kwestii jak przez wszystko przebrnąć, pomoc na każdym kroku. Pan Karol posiada bardzo duża wiedzę, potrafi wysłuchać klienta z dużą uwagą, jest konkretny, bardzo miły i godny polecenia dla każdego. Bardzo dziękujemy za współpracę i zaangażowanie. Serdecznie polecamy wszystkim ubiegającym się o kredyt. Przy pomocy Pana Macieja, skomplikowany proces uzyskania kredytu hipotecznego i zakupu nieruchomości staje się bardzo prosty, przejrzysty i zrozumiały. Pan Maciej wytłumaczy wam wszystkie zasady i warunki uzyskiwania kredytów, odpowie na wszystkie pytania, przedstawi najlepsze oferty, pomoże w zebraniu odpowiedniej dokumentacji oraz dosłownie „poprowadzi za rękę” przez całą procedurę kredytową. Nie mogliśmy lepiej trafić! Pan Karol to człowiek z wielką wiedzą z zakresu kredytów. Potrafi ją przekazać w sposób przystępny, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Polecam serdecznie ze względu na pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie przy specyficznym kredycie. Jeszcze raz dziękuję Panie Karolu. Ponad dwa lata temu staraliśmy się o kredyt na mieszkanie ale nie wyszło. Gdy spotkaliśmy Pana Macieja to na początku mieliśmy z żoną pewne wątpliwości ale zostały rozwiane w tempie ekspresowym. Pan Maciej jest profesjonalistą przez duże P. Udało się i z czystym sumieniem będziemy polecać innym osobom Pan Karol w roli eksperta kredytowego sprawdził się na każdym kroku w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, gotowość do objaśnienia wątpliwości w sposób przystępny dla finansowego laika oraz przejęcie na swoje barki wszelkich formalności – to zdecydowane odciążenie w czasie podejmowania tak ważnej decyzji w życiu. Serdecznie polecam skorzystanie z tak kompetentnego, pełnego pasji specjalisty! 👌 Na Pana Maciej trafiłam kierując się pozytywnymi opiniami w internecie. Z czystym sumieniem podpisuje się pod wszystkimi obiema rękami! Moja droga kredytowa była długa i wyboista, jednak z Panem Maciejem wszystko się udało. Chwilami uważałam, że dokonuje niemożliwego. Bardzo bardzo dziękuję za wszystko. Znajomi już dzwonią i pytają o numer do mojego doradcy 🙂
loading…

NASZA GWARANCJA

Przygotowaliśmy materiały w taki sposób aby zadowoliły nawet najbardziej wymagających uczestników. Jeżeli jednak z jakichś powodów kurs nie będzie dla Ciebie odpowiedni wystarczy, że napiszesz na adres kontakt@be-smart.pl i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty.


Naszym celem jest przekazanie Ci jak największej ilości niezbędnych informacji w maksymalnie krótkim czasie i pokazanie, że ten kurs ułatwi Ci uzyskanie kredytu w pełni świadomie, na lepszych warunkach i bez zbędnych nerwów 

Często Zadawane Pytania

Jak długo mam dostęp do tego kursu?

Otrzymujesz dożywotni dostęp do tego kursu 24h na dobę.

Jak mogę oglądać kurs?

Kurs można oglądać z dowolnego miejsca na świecie w wybranej przez Ciebie przeglądarce internetowej. Wystarczy urządzenie typu smartfon, tablet lub komputer z dostępem do internetu.

Jak wyglądają lekcje w kursie?

Otrzymujesz dostęp do ponad 50 lekcji, webinariów i dodatkowych  narzędzi do pobrania.

Do czego przyda mi się ta wiedza?

Każda osoba zainteresowana zaciągnięciem kredytu powinna wiedzieć na co się pisze zanim jeszcze podpisze umowę kredytową. Wraz z kursem dostajesz dostęp do narzędzi, które pozwolą Ci policzyć swoją zdolność kredytową (na tym samym kalkulatorze liczą ją analitycy bankowi), policzyć koszty kredytu dla różnych okresów kredytowania przy ratach równych i malejących. Dowiesz się też jak porównać oferty poszczególnych banków i świadomie wybrać tą najlepszą z nich.

Jak zapisać się na kurs?

Kliknij przycisk „odbieram dostęp do kursu” i zrealizuj proces płatności. Następnie wystarczy zalogować się i wybrać lekcję, która Cię interesuje.

Czy ten kurs jest dla mnie skoro dopiero planuję zaciągnięcie kredytu?

Oczywiście! Ta wiedza jest uniwersalna niezależnie od aktualnej oferty poszczególnych banków. Na podstawie materiałów i narzędzi z kursu już zawsze będziesz mógł porównać oferty poszczególnych banków i wybrać najlepszą z nich.

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Od razu po wykupieniu otrzymasz dostęp do wszystkich nagrań video, kalkulatorów i innych rzeczy.

Co jeśli nie jestem zadowolony z kursu?

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się po zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Wystarczy, że napiszesz maila na kontakt@be-smart.pl, a zwrócimy Ci 100% wpłaconych pieniędzy.

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

To proste! Napisz maila na kontakt@be-smart.pl z opisem problemu lub prośbą o skontaktowanie się bezpośrednio z jednym z naszych ekspertów, a ten wszystko wyjaśni.

Program Kursu

Kredyt Hipoteczny Krok Po Kroku

Lekcja 1: Cele kredytów hipotecznych.

Lekcja 2: Co to jest nieruchomość? – sprawa nieoczywista

Lekcja 3: Księga Wieczysta

Lekcja 4: Co oznacza w praktyce zabezpieczenie hipoteczne?

Lekcja 1: Co to jest zdolność kredytowa?

Lekcja 2: Jak banki liczą zdolność kredytową?

Lekcja 3: Zdolność kredytowa, a umowa o pracę na czas nieokreślony

Lekcja 4: Zdolność kredytowa, a umowa o pracę na czas określony

Lekcja 5: Zdolność kredytowa, a działalność gospodarcza (KPiR)

Lekcja 6: Zdolność kredytowa, a działalność gospodarcza (ryczałt ewidencjonowany)

Lekcja 7: Zdolność kredytowa, a działalność gospodarcza (karta podatkowa)

Lekcja 8: Zdolność kredytowa, a powołanie uchwałą na członka zarządu.

Lekcja 9: Zdolność kredytowa przy umowach zlecenie i dzieło

Lekcja 1: Od czego zależy rozkład harmonogramu spłaty kredytu

Lekcja 2: Oprocentowanie kredytu zmienne (marża+WIBOR) lub stałe

Lekcja 3: Odsetki: dlaczego tak dużo i jak zapłacić mniej?

Lekcja 4: Wcześniejsza spłata kredytu

Lekcja 5: Raty równe czy malejące i dlaczego jednak równe?

Lekcja 6: Karencja w spłacie kapitału (budowa/rynek pierwotny/remont)

Lekcja 0 – wstęp

Lekcja 1: Prowizja

Lekcja 2: Ubezpieczenie pomostowe

Lekcja 3: Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego

Lekcja 4: Ubezpieczenie nieruchomości

Lekcja 5: Ubezpieczenie na życie

Lekcja 6: Ubezpieczenie od utraty pracy

Lekcja 7: Koszt konta osobistego

Lekcja 8: Koszt karty kredytowej

Lekcja 9: Wycena nieruchomości

Lekcja 1: Działka

Lekcja 2: Wkład własny

Lekcja 3: Minimalny koszt budowy

Lekcja 4: Transzowanie

Lekcja 5: Rozliczenie transz

Lekcja 6: Kosztorys

Lekcja 7: Wycena

Lekcja 8: Dokumentacja

Lekcja 9: Kolejność działań

Lekcja 1: Kolejność działań

Lekcja 2: Dokumentacja

Lekcja 3: Część kredytu na remont

Lekcja 1: Kolejność działań

Lekcja 2: Dokumentacja

Lekcja 3: Część kredytu na wykończenie

Lekcja 4: Karencja w spłacie kapitału

Lekcja 0 – Wstęp

Lekcja 1: Jakie banki i waluty

Lekcja 2: Co ma wpływ na zdolność kredytową

Lekcja 3: Kredyt w PLN

Lekcja 4: Dokumentacja

Lekcja 5: Tłumaczenia

Lekcja 6: Ograniczenie przylotów podczas formalności

Lekcja 7: Przewalutowanie na PLN